Можливості та переваги

Крос-платформність

Прогресивні веб-застосунки

Використовуйте можливості сучасних веб-платформ щоб забезпечити функціональність, подібну до застосунків: високу продуктивність, роботу офлайн, нульову потребу в інсталяції.

Спорідненість

Будуйте справжні мобільні застосунки використовуючи стратегії від Ionic Framework, NativeScript, та React Native.

Стільникові версії

Створюйте застосунки для стільникових версій Mac, Windows, та Linux використовуючи ті ж самі методи Angular, які ви вивчили для вебу, плюс - можливості доступу до рідного API відповідної операційної системи.

Швидкість та потужність

Генерація коду

Angular перетворює ваші шаблони в код, який добре оптимізовано для сучасної віртуальної машини JavaScript, даючи вам усі переваги рукописного коду, разом з продуктивністю фреймворка.

Універсальність

Генеруйте першу сторінку на node.js, .NET, PHP, чи на інших серверах, доводячи її майже до готового стану для показу у вигляді лиш HTML та CSS. Використовуйте можливості закладені Angular для SEO-оптимізації.

Розділення коду

Angular-застосунки швидко завантажуються з новими компонентами маршрутизатора, який забезпечує автоматичне розділення коду, в результаті чого, користувачі завантажуватимуть лише необхідний код для показу конкретної запитуваної сторінки.

Продуктивність

Шаблони

Швидко створюйте візуальне UI-подання за допомогою простого та потужного шаблонного синтаксису.

Angular CLI

Інстументи для командного рядка дозволяють, зокрема, швидко додавати компоненти та тести, а також готують проект до розгортання.

IDE

Отримуйте доречні підказки при написанні коду, сповіщення про наявність помилок, та іншу корисну інтерактивність в популярних редакторах та IDE.

Повний цикл розробки

Тестування

Кожного разу при збереженні змін вашого коду, фреймворк Karma повідомить коли щось пішло не так у ваших модульних тестах. А фреймворк Protractor виконуватиме ваші сценарії тестів постійно й швидко.

Анімація

Забезпечуйте високу продуктивність, складну хореографію та анімованість за допомогою мініатюрних фрагментів коду, використовуючи інтуїтивно-зрозумілий Angular API.

Доступність

Створюйте доступні застосунки із ARIA-компонентами, гідами розробника, та вбудованою інфраструктурою для a11y-тестів.

Ознайомитись